ve čtvrtek 9. 5. v 18.00 hod. čeká v naší školní galerii vernisáž v pořadí již druhé skupiny absolventských prací, tentokrát žáků Zdeňka Moupice, Zuzany Hrubošové a Jiřího Sosny.