Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Naše škola se společně s ostatními uměleckými školami v Olomouci zapojila do projektu "Školy školám" v rámci Místního akčního plánu pro vzdělávání pro Olomouc. Hudebníci připravili orchestrální nastudování, pěvecké sbory doprovodí zpěvem, členové literárně dramatického oboru provedou slovem.

Na naší škole se úkolu ujala především Mgr. Marta Mastráková, která se svými žáky připravila kolekci tematických maleb a kreseb, které budou při vánočním koncertu promítány, aby doprovodily krásu Rybovy mše. A protože koncert je určen výhradně pro žáky 5. ročníků ZŠ, vzniklé malby a kresby vystavujeme v adventním čase v naší školní galerii, abyste se jimi mohli potěšit i vy.

hej mistre