Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Výuka v novém školním roce začíná v úterý 1. září 2020.
Do výuky jsou zařazeni pouze ti žáci, kteří do 15.6.2020 potvrdili své pokračování ve studiu a mají uhrazeno školné na 1. pololetí nového školního roku a nově přijatí žáci.

INFORMACE PRO ŽÁKY, KTEŘÍ POKRAČUJÍ VE STUDIU:

Žáci nastoupí první týden v září ve stejný den a hodinu do třídy, kterou navštěvovali
v minulém školním roce, pokud nebyli na konci června informováni o změně rozvrhu. Rodiče i žáci si mohou ověřit své zařazení pro nový školní rok prostřednictvím mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 585 425 101 (pondělí - pátek vždy od 8.30 do 15.30, mimo polední pauzu).

Odhlášení žáka: Pokud ze závažných důvodů žák nemůže ve studiu pokračovat, řeší rodiče situaci individuálně s ředitelkou školy nejpozději do 10. 9. 2020!

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O STUDIUM:
V současné době je kapacita školy vyčerpána. Přihlášky obdržené po uzavření přijímacího řízení však dále evidujeme a zájemce oslovíme individuálně v závislosti na uvolnění místa ve věkem odpovídající skupině v průběhu začátku školního roku. V případě úspěšného vykonání talentových zkoušek bude žák dodatečně ke studiu přijat.

Elektronické přihlášky evidujeme 6 měsíců, v případě nezařazení žáka je přihláška vymazána.