Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Vážení rodiče,
z rozhodnutí ministra školství ze dne 8. 10. 2020 ZUŠ M. Stibora od pondělí 12. 10. 2020 do pátku 23. 10. 2020 přechází na distanční výuku. Jednotliví vyučující vás budou kontaktovat s informacemi, jakým způsobem povedou distanční výuku.
Na toto období uzavření školy naváží prodloužené podzimní prázdniny, které potrvají od 26. do 30. 10. 2020 a během kterých distanční výuka nebude probíhat.
O případné změně situace vás budeme informovat. Věříme, že tuto pro všechny nepříjemnou situaci dobře zvládneme a již nyní se těšíme se svými žáky na viděnou:-)
Zuzana Hrubošová, řed. školy

V případě dotazů ohledně studia se obraťte na učitele či vedení školy (Základní umělecká škola Miloslava Stibora - výtvarný obor, Olomouc, Pionýrská 4, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
Tato zpráva byla odeslána z informačního systému základních uměleckých škol iZUŠ (www.izus.cz). V případě nevyžádané pošty nás neváhejte kontaktovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.