Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Výuka v novém školním roce začíná ve čtvrtek 1. září 2022.
Do výuky jsou zařazeni pouze ti žáci, kteří na konci minulého školního potvrdili své pokračování ve studiu a nově přijatí žáci. Všichni musí mít uhrazeno školné na 1. pololetí nového školního roku.

Pokud žákovi nebude z vážných důvodů vyhovovat rozvrh a nenajdeme vhodnou jinou třídu, do které by mohl být zařazen, zaplacené školné bude vráceno – platí pro případy řešené do 10. 9. 2022.

INFORMACE PRO ŽÁKY, KTEŘÍ POKRAČUJÍ VE STUDIU:

Žáci nastoupí první týden v září ve stejný den a hodinu do třídy, kterou navštěvovali v minulém školním roce - pokud nebyli na konci června informováni o změně rozvrhu. Rodiče i žáci si mohou ověřit své zařazení pro nový školní rok prostřednictvím mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 585 425 101 (pondělí - pátek vždy od 8.30 do 15.30, mimo polední pauzu) poslední týden v srpnu.

Odhlášení žáka: Pokud ze závažných důvodů žák nemůže ve studiu pokračovat, řeší rodiče situaci osobně v kanceláři školy nebo písemným (mail) či telefonickým odhlášením žáka nejpozději do 10. 9. 2022! U později řešených případů bude vyžadována platba školného za každý započatý měsíc.

 

INFORMACE PRO NOVÉ ŽÁKY:

Na informační schůzce se zákonnými zástupci nových žáků, které se konají v budově na Pionýrské 4

ve čtvrtek 1. 9. v 16.00 hodin (žáci s příjmením začínajícím na A - J)
ve čtvrtek 1. 9. v 17.00 hodin (žáci s příjmením začínajícím na K - O)                                                        
a v pátek 2. 9. v 16.00 hodin (žáci s příjmením začínajícím na P - Ž)

se dozvíte mj. zařazení dětí do skupin a vše o charakteru studia na škole, seznámíme vás se školním řádem, právy a povinnostmi žáků a rodičů. Rodiče žáků na pobočkách se schůzky mohou, ale nemusí účastnit, veškeré informace se dozví individuálně od učitele v první vyučovací hodině.

V případě, že vám zařazení žáka nebude vyhovovat, budeme hledat jinou možnost. Přeřazení je však možné jen v případě, že se vyskytne volné místo ve věkem odpovídající skupině.

Prosíme, aby se schůzky zúčastnil pokud možno jen jeden samotný zástupce žáka. Pokud má budoucí žák na škole staršího sourozence, předpokládáme, že s chodem školy a obsahem Školního řádu jste obeznámeni a schůzky se nemusíte účastnit. Svou neúčast prosím nahlaste na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O STUDIUM:

V současné době je kapacita školy zcela naplněna. Přihlášky obdržené po termínu uzavření přijímacího řízení (16. 6. 2022) však dále evidujeme a zájemce oslovíme individuálně v závislosti na uvolnění místa ve věkem odpovídající skupině v průběhu školního roku.

Přihlášky evidujeme 6 měsíců, v případě nezařazení žáka je přihláška vymazána.

23. 8. 2022, PaedDr. Zuzana Hrubošová, ředitelka školy