Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Vážení rodiče,

ráda bych vás informovala, že od pondělí 21. listopadu 2022 budeme mít ve škole zprovozněný nový systém otevírání vstupu do budovy školy:

Vnější vstupní dveře budou po celou dobu výuky odemknuty a umožní tak volný vstup do vstupní chodby. Zde můžete na děti počkat, chráněni před případnou venkovní nepohodou. Kdo jste zvyklí na děti čekat po celou dobu výuky na křesílkách v přízemí, domluvíte se s třídním učitelem, aby věděl, že tam zůstáváte. Bude pro vás ale platit zákaz otevírat vnitřní vstupní dveře jiným osobám!

Vnitřní vstupní dveře budou odemknuty vždy 15 minut před začátkem výuky, se začátkem výuky (ve 14.30 a 17.00 hod) se uzamknou. U dveří jsou instalovány zvonky do jednotlivých učeben, každé učebně je přiděleno číslo a barva. Žáci budou informováni třídním učitelem, jak je jejich učebna označena.

Kdo přijde do výuky později, zazvoní, učitel prostřednictvím videotelefonu zkontroluje, kdo žádá vstup do budovy, a bzučákem dveře odemkne.

Opatření zavádíme pro zvýšení bezpečnosti žáků i učitelů. Nechceme však přijít o blízký kontakt s vámi, rodiči našich žáků. Jsme rádi, když si přijdete prohlédnout výstavu ve školní galerii, podívat se, jak se vašemu dítěti dařilo ve výuce, případně pohovořit s vyučujícím. Nebojte se proto, přijdete-li pro žáka do školy o chvíli dříve, zazvonit na jeho třídu, vyučujícímu sdělit, kdo jste, a on vás pustí dovnitř.

Věřím, že si na systém zvykneme a naučíme se s ním žít tak, aby dobře sloužil.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem,

Zuzana Hrubošová, ředitelka školy